Anna Kromska

1011104_679916388726927_1919283476_nPo latach leżenia na kanapie niespodziewanym zrządzeniem losu wybrałam się na kurs tańca orientalnego i znalazłam się w grupie prowadzonej przez Monikę Ratajczak. Nie od razu odnalazłam się w tym tańcu, ale po kilku tygodniach poczułam że trafiłam pod właściwy adres.

Fascynacja ATS®em przyszła później. Gdy po raz pierwszy zobaczyłam tancerki American Tribal Style na scenie, ich taniec, stroje i bałkańska muzyka, którą uwielbiam totalnie mnie urzekły. Parę miesięcy później, dodatkowo zachęcona warsztatami z Ouled Nail, rozpoczęłam pierwszy kurs ATS® pod okiem Agaty Ratajczak, a następnie również z Beatą Moryl. Minęły już prawie 3 lata, a zauroczenie nie mija, wręcz przeciwnie!

To, co dla mnie czyni ATS® wyjątkowym, to poczucie, że należę do grona osób, z którymi łączy mnie wyjątkowa nić pozawerbalnego porozumienia. Gdziekolwiek bym się znalazła z przypadkowymi osobami z tego grona, możemy zacząć tańczyć bez zbędnych słów i świetnie się bawić przy ulubionej muzyce. Teraz odnalazłam własne plemię i z największą przyjemnością będę jego częścią.