Anna Mulcan

“Z wykształcenia jestem biologiem, jednak postawiłam na taniec i to on stał się moim sposobem na życie. Od kilku lat uczę tańca orientalnego, a od pewnego czasu także i American Tribal Style®. 

ATS® poznałam w 2008 roku przy okazji uczenia się innych styli. Na początku urzekła mnie etniczna muzyka, która zawsze do mnie przemawiała oraz cudownie bogate kostiumy i biżuteria. Kiedy zagłębiłam się w tajniki tego tańca odkryłam jakim niesamowitym zjawiskiem jest grupowa improwizacja, kiedy możliwy jest swobodny i synchroniczny taniec nawet z kimś, z kim się tańczy po raz pierwszy w życiu.

Właśnie to uczucie zjednoczenia z grupą i uniwersalność kroków zadecydowały, że zajęłam się tym stylem poważniej i zapragnęłam zaistnieć w “trajbie”. Od tego czasu wciąż intensywnie się rozwijam w tej dziedzinie i uczestniczę w wielu warsztatach, a Ouled Nail stał się mi bardzo bliski. Poza tańcem interesuję się ogólnopojętym zdrowym stylem życia, kocham koty, jestem fanką tatuażu, gry na bębnach oraz mam fioła na punkcie etnicznej biżuterii. W wolnym czasie projektuję i wykonuję biżuteryjne ozdoby na czoło (bindi), których część używamy na naszych pokazach.”