Aktualności

HAFLA z Sarą Damm na rozpoczęcie sezonu w Szkole Tańca Adama Czuba

Już w tą sobotę z radością wystąpimy na Hafli z okazji rozpoczęcia sezonu w Szkole Tańca Adama Czuba. szczegóły na temat wydarzenia możecie przeczytać pod tym linkiem. A w międzyczasie uzupełniłyśmy naszą galerię, gdzie znajdziecie wiele nowych zdjęć!

Kategoria: Aktualności | Skomentuj

Impreza taneczna “z Nutką Orientu “

Już w najbliższą sobotę zapraszamy do Poznania na Imprezę taneczną “z Nutką Orientu” organizowaną przez zespół Dalaya. W programie dużo ciekawych pokazów tańca orientalnego, a i my będziemy miały przyjemność tam wystąpić. Miejsce: Akademickie Centrum Kultury TROPS(ul. Św Rocha 9) … Czytaj dalej »

Kategoria: Aktualności | Skomentuj

Po raz kolejny tańczyłyśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Również w tym roku miałyśmy zaszczyt zatańczyć na Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Rokietnicy. Dziękujemy wszystkim którzy byli tam razem z nami, oraz zapraszamy do oglądania zdjęć z tej imprezy!

Kategoria: Aktualności | Skomentuj

Sierpniowy Mikser ATSowy, 24.08.2013, godz. 14:00-15:30

Zapraszamy na letnią edycję naszego Miksera – będziemy razem improwizować w formacie FatChancBellyDance®. Spotykamy się 24 sierpnia o godzinie 14:00 w Studio Jogi YAM, ul Kochanowskiego 4/10 w Poznaniu. Zainteresowanych prosimy o potwierdzenie chęci przybycia droga mailową (wiadomość należy wysłać … Czytaj dalej »

Kategoria: Aktualności, ATS-owy Mikser | Skomentuj

Zobaczcie nas na festynie: Poznań, Os. Zwycięstwa, 25.05.2013

W najbliższą sobotę zapraszamy na festyn organizowany na poznańskim Osiedlu Zwycięstwa. Warto spędzić tam całe popołudnie, a nas będzie można oglądać na scenie o godz. 17:00. Szczegółowy program festynu znajduje się na plakacie zamieszczonym poniżej.

Kategoria: Aktualności | Skomentuj

Tribal Hafla Spring Edition, 18.05.2013, Warszawa

W najbliższą sobotę zapraszamy do Warszawy na wiosenną edycję cyklicznej imprezy o nazwie Tribal Hafla. W programie dużo ciekawych pokazów tribalowych nie tylko warszawskich tancerek, a i my będziemy miały przyjemność tam wystąpić. Termin: 18.05.2013, godz. 18:00 Miejsce: CDQ, ul. … Czytaj dalej »

Kategoria: Aktualności | Skomentuj
`