Beata Moryl

“Mam wielki apetyt na życie i mieszka we mnie niespokojny duch. Jestem kochliwa, choć bardzo długo nie mogłam znaleźć prawdziwej miłości. Romans z flamenco był namiętny, lecz krótki, a związek z tai chi trwał dłużej i koił nerwy, jednak nie potrafił zagospodarować nadmiaru mojej energii.

ATS® okazał się miłością od pierwszego wejrzenia i (mam nadzieję) związkiem na całe życie. Odnalazłam w nim wszystko, czego szukałam: niezwykłą siłę, poczucie wspólnoty, wsparcie duchowe, zaufanie, dumę z tego, że jestem kobietą, radość, harmonię i porozumienie bez słów. Dziś nie tylko tańczę, zarażam także innych swoją pasją i czerpię nową przyjemność z nauczania innych tancerek chcących zgłębić tajniki American Tribal Style®. W 2011 roku udało mi się spełnić moje wielkie marzenie: zostałam instruktorką ATS® certyfikowaną przez Carolenę Nericcio i założyłam pierwsze w Poznaniu i drugie w Polsce Siostrzane Studio FatChanceBellyDance® działające pod egidą twórczyni stylu American Tribal.

Kiedy udaje mi się rozciągnąć dobę do 25 godzin szyję kostiumy, szydełkuję odtwarzając wiktoriańskie wzory, zgłębiam sztukę kultur azjatyckich i przytulam trzy cudowne pępki świata – moje koty.”