ATS-owy Mikser

Ouled Nail serdecznie zaprasza na cykliczne spotkania pod nazwą „ATS-owy mikser”. Jeśli masz ochotę potańczyć ATS® i „pomiksować” się z innymi tancerkami w nieformalnej i sympatycznej atmosferze – przyjdź i dołącz do nas!

O co chodzi?
„ATS-owy mikser” to spotkanie, podczas którego tańczymy ATS® w formacie FatChanceBellyDance® przeznaczone dla tancerek, które chcą spróbować swoich sił w improwizacji poza sceną lub zwykłymi lekcjami tańca, w intymnej i przyjaznej atmosferze. Podczas „miksera” tylko tańczymy – nie pouczamy, nie oceniamy, po prostu tańczymy i cieszymy się tym, że nie znając się dobrze możemy ze sobą poszaleć przy muzyce.

Dla kogo jest “mikser”?
Zapraszamy wszystkie tancerki, które znają zasady i przynajmniej podstawowe figury ATS® w formacie FatChanceBellyDance® niezależnie od tego, jaki poziom techniczny reprezentują.

W co się ubrać?
W coś wygodnego, stroje ATS-owe nie są wymagane, ale jeśli ktoś ma ochotę wystąpić w pełnym “rynsztunku”, albo przetestować w warunkach “bojowych” nowy kostium, niech śmiało zabierze go ze sobą. Zillsy są mile widziane.

Co oferujemy?
Salę, miłe towarzystwo, muzykę, wspólny taniec, babskie ploty przy kawie, herbacie i ciasteczkach w przerwach między tańcami.

Zapraszamy!